شرکت تانتال
محصولات
فتومتر پرتابل AL100 آکوالیتیک آلمان

فتومتر پرتابل سری AL100، ساخت آکوالیتیک آلمان

با طراحی و کیفیت بالا

ویژگی ها

بازخوانی حافظه
سیستم سویچ آف اتوماتیک
تنظیم ساعت و زمان واقعی  
مد کالیبراسیون
صفحه نمایش با نور Backlight
عملکرد ذخیره سازی
تنظیم صفر (One Time Zero)
ضد آب

،AL100 دستگاه از فیلترهای تداخل با کیفیت بالا و نیز منبع نور LED با طول عمر بالا بدون هیچ گونه قطعات متحرک در محفظه شفاف نمونه بهره می برد. تکرار پذیری نتایج و صحت بالای خوانش در این فتومتر تضمین شده است. از دیگر مزیت های عمده این دستگاه عبارتند از: سهولت عمل، طراحی ارگونومیک، ابعاد کوچک و جمع و جور و حمل و نقل امن و مطمئن. کالیبراسیون و نرم افزار مبتنی بر گزینه های تنظیم AL100 به این معنی است که این دستگاه برای استفاده به عنوان یک ابزار تست و آزمایش بسیار مناسب می باشد. این آزمایش ها با استفاده از قرص های ریجنت آکوالیتیک با پایداری طولانی مدت و تضمین حداقل 5 یا 10 سال عمر مفید، ریجنت های پودری VARIO و یا ریجنت های مایع انجام می پذیرد.

بازخوانی حافظه

این قابلیت به کاربر اجازه می دهد که بعد از روشن کردن دستگاه از آخرین متدهای استفاده شده در دستگاه، استفاده نماید. برای جلوگیری از بازخوانیهای غیر ضروری، جهت یافتن متد مورد نیاز، دستگاه آخرین متد استفاده شده قبل از خاموش کردن دستگاه را در حافظه خود حفظ می نماید. زمانی که دستگاه مجددا روشن شود، فهرست اسکرول با آخرین متد مورد استفاده نمایش داده خواهد شد.

ZERO SETTING

در ورژن خاصی از دستگاه AL100، هر بار ضرورتی به صفر کردن دستگاه نمی باشد.

تنظیم صفر در حافظه دستگاه باقی مانده (One Time Zero - OTZ) و بعدا قابل استفاده می باشد.

مطابقت با موسسه ملی استاندارد و فناوری N.I.S.T

دستگاه کالیبراسیون کارخانه ای دارد، که مربوط به استاندارد های داخلی آن می باشد و قابل ردیابی توسط N.I.S.T نمی باشد.

دستگاه همچنین می تواند توسط کاربر در حالت "User Calibration Moode" با استاندارد های قابل ردیابی کالیبره شود.

N.I.S.T. = National Institute of Standards and Technology

تایید کیت استاندارد

کیت استاندارد تایید، برای دستگاه AL100 طراحی شده است تا کاربر از دقت و صحت نتایج، اطمینان حاصل کند. این کیت شامل یک استاندارد صفر و 6 ویال مختلف برای چک کردن 6 طول موج مختلف می باشد و چک کردن طیف کاملی از فتومتر AL100 را ممکن می سازد. عمر مفید کیت استاندارد تأیید دو سال پس از تاریخ تولید می باشد، به شرطی که ذخیره سازی و استفاده از دستگاه مطابق با دستورالعمل ارائه شده، باشد.

موارد تحویلی

هر دستگاه AL100 در یک محفظه پلاستیکی محکم با 4 میکرو باتری، 3 ویال استوانه ای (شیشه ای) با درپوش، 1 میله همزن و 1 سرنگ، معرف قرص و / یا معرف مایع  یا معرف پودرVARIO، اطلاعات گارانتی، و کتابچه راهنمای دستورالعمل ارائه می شود.

 

.Copyright © 2018 TANTAL. All Rights Reserved
Designed by Attaran_Group