شرکت تانتال
مطالب آموزشی
خلاصه مطلب : از آنجايی كه در آزمايشگاه فرايند یادگیری و آموزش اتفاق می ‌افتد، بنابراين لازم است تا توجه ويژه‌ای به فضا، مهندسی ساختمان، طراحی و شيوه چیدمان هودها، سكوها و ميزهای كار آزمايشگاهی نمود.
نویسنده : آقای مهندس عطاران
تاریخ ارسال : 1399/10/03

خلاصه مطلب : در آزمایشگاه چه نکات مهمی را باید رعایت کنیم؟
نویسنده : آقای مهندس عطاران
تاریخ ارسال : 1399/10/03

خلاصه مطلب : آب ماده ای فراوان در کره زمین است.به شکل های مختلفی همچون دریا، باران، رودخانه و ... دیده می شود.آب در چرخه خود مرتبا از حالتی به حالتی دیگر تبدیل می شود اما از بین نمی رود و ....
نویسنده : خانم مهندس معمارزاده
تاریخ ارسال : 1399/10/03

خلاصه مطلب : کدورت یک ویژگی فیزیکی اصلی آب و بیانگر توانایی آب در عبور دادن نور و یا معیاری برای میزان جذب نور و یا پراکندگی نور توسط مواد معلق در آب است.
نویسنده : آقای مهندس آریان پور
تاریخ ارسال : 1397/06/10

خلاصه مطلب : بیوشیمی مطالعه موادشیمیایی در موجودات زنده و فعل و انفعالات بین این مواد است. بدین ترتیب کاربردهای عملی اساسا بی حد و حصر هستند. دو تا از بزرگترین زمینه‌های کار که نیاز به دانش بیوشیمی دارد داروسازی و ژنتیک می‌باشند...
نویسنده : مزدک منفرد
تاریخ ارسال : 1397/04/28

خلاصه مطلب : شهروند محترم! برای صرفه جویی در مصرف آب: موقع مسواک زدن شیر آب را باز نگذارید. آب پخش کن دوش حمام را با نوع جدید آن تعویض کنید...
نویسنده : مزدک منفرد
تاریخ ارسال : 1397/04/26

خلاصه مطلب : گندزدایی آب آشامیدنی با هدف انهدام عامل‌های میکروبی بیماری‌زا، کنترل میکروارگانیسم‌های مزاحم، ممانعت از رشد مجدد میکروبی در شبکه‌های آب‌رسانی و حذف یا تقلیل رنگ، طعم و بوی آب به انجام می‌رسد.
نویسنده : مزدک منفرد
تاریخ ارسال : 1397/01/26

خلاصه مطلب : کلیات ایمنی در محیط کار (آزمایشگاه)در ابتدا به تعریف واژه‌های مختلفی برای ضدعفونی و استریلیزاسیون استفاه می‌شود. رایج‌ترین آنها در ایمنی زیستی به شرح زیر است:
نویسنده : مهندس مزدک منفرد
تاریخ ارسال : 1396/04/26

عنوان مطلب : آزمون عسل
خلاصه مطلب : تولید و مصرف عسل از دیر باز در کشورمان چه در زمینه مواد غذائی و چه در زمینه های داروئی همواره مورد توجه بوده است . و روز به روز به تنوع و کیفیت این فرآورده طبیعی افزوده می گردد .
نویسنده : مهندس مزدک منفرد
تاریخ ارسال : 1395/04/26
  صفحه : 1 از 1  
.Copyright © 2018 TANTAL. All Rights Reserved
Designed by Attaran_Group