شرکت تانتال
مقالات
خلاصه مقاله : کدورت یک ویژگی فیزیکی اصلی آب و بیانگر توانایی آب در عبور دادن نور و یا معیاری برای میزان جذب نور و یا پراکندگی نور توسط مواد معلق در آب است.
نویسنده : آقای مهندس آریان پور
تاریخ ارسال : 1397/06/10

خلاصه مقاله : بیوشیمی مطالعه موادشیمیایی در موجودات زنده و فعل و انفعالات بین این مواد است. بدین ترتیب کاربردهای عملی اساسا بی حد و حصر هستند. دو تا از بزرگترین زمینه‌های کار که نیاز به دانش بیوشیمی دارد داروسازی و ژنتیک می‌باشند...
نویسنده : مزدک منفرد
تاریخ ارسال : 1397/04/28

خلاصه مقاله : شهروند محترم! برای صرفه جویی در مصرف آب: موقع مسواک زدن شیر آب را باز نگذارید. آب پخش کن دوش حمام را با نوع جدید آن تعویض کنید...
نویسنده : مزدک منفرد
تاریخ ارسال : 1397/04/26

خلاصه مقاله : گندزدایی آب آشامیدنی با هدف انهدام عامل‌های میکروبی بیماری‌زا، کنترل میکروارگانیسم‌های مزاحم، ممانعت از رشد مجدد میکروبی در شبکه‌های آب‌رسانی و حذف یا تقلیل رنگ، طعم و بوی آب به انجام می‌رسد.
نویسنده : مزدک منفرد
تاریخ ارسال : 1397/01/26

خلاصه مقاله : کلیات ایمنی در محیط کار (آزمایشگاه)در ابتدا به تعریف واژه‌های مختلفی برای ضدعفونی و استریلیزاسیون استفاه می‌شود. رایج‌ترین آنها در ایمنی زیستی به شرح زیر است:
نویسنده : مهندس مزدک منفرد
تاریخ ارسال : 1396/04/26

عنوان مقاله : آزمون عسل
خلاصه مقاله : تولید و مصرف عسل از دیر باز در کشورمان چه در زمینه مواد غذائی و چه در زمینه های داروئی همواره مورد توجه بوده است . و روز به روز به تنوع و کیفیت این فرآورده طبیعی افزوده می گردد .
نویسنده : مهندس مزدک منفرد
تاریخ ارسال : 1395/04/26
  صفحه : 1 از 1  
.Copyright © 2018 TANTAL. All Rights Reserved
Designed by Attaran_Group