شرکت تانتال
محصولات
فتومتر رومیزی / پرتابل برنامه ریزی شده مدل AL450 آکوالیتیک آلمان

فتومتر رومیزی برنامه ریزی شده / پرتابل مدل AL450 ساخت کمپانی آکوالیتیک آلمان

ویژگی ها

رنج گسترده ای از متدهای از پیش برنامه ریزی شده
منبع نوری LED باطول عمر بالا
به روز رسانی متدهای جدید و زبان از طریق اینترنت  
ذخیره 1000 داده
قابل حمل

کاربردها

آب فاضلاب
آب نوشیدنی
آب فرایند صنعتی
کار تحقیقاتی و علمی
آزمایشگاه های خصوصی و دولتی
قابل حمل و متحرک

فتومتر AL450 یک ریز پردازنده کنترل شده به همراه صفحه کلید طراحی شده به صورت ارگونومیک و دارای صفحه نمایش گرافیکی بزرگ می باشد. این فتومتر به طیف گسترده ای از متدهای از پیش برنامه ریزی شده، بر اساس محدوده اثبات شده معرف های مایع، قرصی، ویال یا پودری (بسته های پودر واریو) تجهیز گشته است. بعلاوه کاربران به راحتی می توانند متدهای تعریف شده شخصی خود را ذخیره و نیز استفاده نمایند.

AL450، یک فیلتر فتومتر با فیلترهای تداخلی در شش طول موج مختلف می باشد. طراحی منحصر به فرد مسیر نور، امکان انتخاب اتوماتیک طول موج مورد نیاز را بدون جا به جایی قطعات دستگاه فراهم می آورد، این قابلیت و تکنولوژی دو اشعه ای که از یک کانل مرجع داخلی استفاده می کند، دقت و صحت بسیار بالای دستگاه را تضمین می نماید. 

جهت استفاده این فتومتر در حالت پرتابل، دستگاه مجهز به هفت باتری قابل شارژ می باشد. این باتری ها در سراسر جهان به راحتی قابل تهیه می باشند و به آسانی نیز تعویض می گردند. لازم به ذکر است کنترل کننده شارژر هوشمند یک پارچه، امکان کار دستگاه و شارژ همزمان باتری را هنگامی که از منبع برق تغذیه استفاده می شود، فراهم می آورد. بعلاوه مولتی دایرکت بدون استفاده از منبع تغذیه می تواند با باتری های منگنز آلکالینی خود کار کند.

کل دستگاه از جمله محفظه نمونه (مهمترین قسمت هر فتومتر) و همچنین محفظه باتری، ضد آب می باشند و اطمینان از عدم تماس اجزای الکترونیکی دستگاه با آب را کاملا فراهم می کند.

 

مطابقت با موسسه ملی استاندارد و فناوری N.I.S.T

دستگاه کالیبراسیون کارخانه ای دارد، که مربوط به استاندارد های داخلی آن می باشد و قابل ردیابی توسط N.I.S.T نمی باشد.

دستگاه همچنین می تواند توسط کاربر در حالت "User Calibration Moode" با استاندارد های قابل ردیابی کالیبره شود.

متدهای جدید

متدهای جدید به صورت مداوم و متناسب با احتیاجات بازار به روز می شوند.

بعلاوه متد های جدید، برای هر پارمتر از طریق اینترنت و وبسایت آکوالیتیک www.aqualytic.de بدون نیاز به پرداخت هزینه جانبی قابلیت ارتقا خواهند داشت.

چند جمله ای

به کمک یک برنامه خارجی ریاضی، چند جمله ای مربوط به داده های (جذب و غلظت) ایجاد شده است. چند جمله ای های شناخته شده نیز ممکن است استفاده شود.

تا 25 معادله (y = A+Bx+Cx2 +Dx3 +EX4 + FX5) به همراه پارامترهای مورد نظر کاربر همچون طول موج، رنج اندازه گیری، واحد و رقم اعشار نتایج قابل ذخیره است.

مد غلظت

این تابع می تواند برای اندازه گیری 2 تا 14 استاندارد شناخته شده استفاده شود.

نتایج استاندارد بر اساس غلظت / جذب حاصل می گردد و بعد از درون یابی خطی بین نقاط اندازه گیری شده توسط فتومتر محاسبه می گردد. امکان ذخیره تا 10 متد جهت اندازه گیری نمونه ها وجود دارد.

موارد تحویل

دستگاه به صورت کامل و آماده برای استفاده ارائه می گردد. موارد تحویلی شامل 7 باتری قابل شارژ، شارژر، 1 باتری لیتیومی، کابل اتصال به کامپیوتر، 3 ویال با قطر 24 میلی متر، 3 ویال با قطر 16 میلی متر، 1 عدد وفق دهنده ویال برای ویال های 16 میلی متری، 3 عدد سرنگ با اندازه های مختلف، یک عدد بشر پلاستیکی 100 میلی لیتری، کیف حمل و نقل با پوشش ضد آب اما بدون معرف می باشد.

لازم به ذکر است دستگاه بدون ریجنت ارائه می گردد و جهت اندازه گیری هر پارامتر ریجنت ها باید به صورت جداگانه سفارش داده شوند. جهت کنترل و بررسی عملکرد مناسب دستگاه یک کیت استاندارد قابل ارائه می باشد که با تهیه آن می توان به صحت و دقت اندازه گیری دستگاه نظارت داشت. استاندارد های مرجع برای بررسی دقت و قابلیت اعتماد نتایج، طراحی شده اند. عمر مفید استاندارد های مایع یک سال پس از تاریخ تولید می باشد که نگهداری و استفاده از آن مطابق با دستورالعمل های ارائه شده می باشد.

 

 

.Copyright © 2018 TANTAL. All Rights Reserved
Designed by Attaran_Group