شرکت تانتال
تامین کنندگان
ایندکس انگلستان

کمپانی INDEX INSTRUMENT انگلستان واقع در نزدیکی کمبریج  با 35 سال تجربه در ساخت انواع رفراکتومترها و کالریمترها(رنگ سنجها)مفتخر است اعلام نماید که تاکنون تامین کننده تجهیزات بسیاری از مراکز تحقیقاتی و علمی  پالایشگاهها و کارخانجات روغن و قند  صنایع داروئی و غذائی و  آزمایشگاه های طبی در سراسر دنیا بوده و این تجهیزات دارای بالاترین کیفیت  در دقت و صحت هستند   همچنین تجهیزات آزمایشگاهی این کمپانی طراحی و ساخت ویژه ای جهت  تحمل شرایط سخت آزمایشگاههای صنعتی داشته و بخوبی مدتها بدون بروز اشکال کار میکنند .
رفراکتومترها در بخش کنترل کیفی و تحقیقاتی صنایع غذایی بویژه قند وشکر و نوشیدنیها ، صنایع.دارویی و روغنهای پایه کاربرد وسیعی دارندیکی از مشهورترین سازندگان انواع دستگاههای رفراکتومتر در جهان کمپانی   Index Instruments است. این کمپـانی از ساده ترین رفراکتومتـرهای چشمی  و دیجیتـال پرتابل و رومیزی اتومـاتیک و انواع دستـگاههای رنگ سنـج ( کالریمتـر ) تک طول موجی  و دو طول موجی تا پیشـرفته ترین دستـگاههای تحقیقاتی با تکنولوژی پیشرفته را تولید و ارائه می کند.
شرکت تانتال نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش کمپانی Index Instruments در ایران بوده و با کادر مجرب و متخصص خود آماده هر نوع خدمات رسانی در این زمینه می باشد . برای دسترسی به اطلاعات بیشتر  صفحه محصولات را مشاهده نمائید .

.Copyright © 2018 TANTAL. All Rights Reserved
Designed by Attaran_Group