شرکت تانتال
تامین کنندگان
آکوالیتیک آلمان

کمپانی Aqualytic آلمان یکی از بهترین  کارخانجات تولید تجهیزات کنترل کیفی آب و فاضلاب و معرفهای شیمیائی در دنیا است که بخصوص در زمینه تولید دستگاههای  اندازه گیری BODو روشهای فتو متری سابقه بسیار خوبی دارد .این کمپانی همچنین تامین کننده تجهیزات پرتابل اندازه گیری-CONDUCTIVITY_ DISSOLVED OXYGEN- Ph-TDS  و همچنین کیتهای سریع و آسان تشخیصی و اندازه گیری نیز هست.

این شرکت در گذشته یک شرکت تجاری در زمینه تامین تجهیزات کنترل آب و فاضلاب بود که به نام Hoezel & chelius در سال 1974 در آلمان به ثبت رسیده و نام تجاری آنH C WATER –TEST- EQUIPMENT بود. بعد از مدتی  در سال 1985 بعلت گسترش فعالیت تجاری این شرکت در سطح بین المللی و همچنین بخاطر حضور در  نمایشگاه آخیما  برای اولین بار مارک تجاری AQUALYTIC  معرفی گردید که  علت انتخاب این آرم  بعلت فعالیت متمرکز بر روی تجهیزات تست بود.

کارخانجات این کمپانی در شهر  Dortmund آلمان در دو بخش تولید تجهیزات و ساخت مواد و معرفهای تست شیمیائی در حال حاضر مشغول تولید هستند. و در تمامی دنیا دارای نمایندگیهای فروش میباشد. کلیه محصولات این کمپانی دارای سطح کیفی عالی بوده  و دارای قیمت مناسبی نیز هستند.  کلیه تجهیزات این شرکت دارای شرایط گارانتی نیز هست.  صفحه : 1 از 2  
.Copyright © 2018 TANTAL. All Rights Reserved
Designed by Attaran_Group